טיולי ג'יפים

"היי הג'פ"


נייד 052-2500575

 

 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


מונה:


 טיולי ג'יפים

לטיול יצאנו, עם הג'יפ נתקענו.

טיולי ג'יפים ובעיקר טיולי ג'יפים בצפון הפכו בשנים האחרונות לבילוי נפוץ במיוחד ובצדק.טיולי ג'יפים בצפון היפהפה של מדינת ישראל, מהווה הרפתקה מהנה ובלתי נשכחת, לזוגות, למשפחות ולקבוצות.

גם אלה מאיתנו היוצאים לטיול ג'יפים פעמיים בחודש וגם אלה המתכננים טיול כזה כאטרקציה חד-פעמית, חייבים להיערך בצורה מסודרת, ולא, אי אפשר לסמוך לחלוטין על ה – GPS. חשוב לתכנן היטב כל שלב במסלול ולהיעזר במפות סימון שבילים, אשר מופיעים בהן מסלולים המתאימים לג'יפים, שסומנו בקפידה בשטחים מורשים במהלך השנים האחרונות.

צפון מדינת ישראל הוא שטח גדול, אטרקטיבי ומתאים במיוחד לטיולי ג'יפים אבל לא כל מזג אוויר מתאים ולא כל שעה ביום. יש לתכנן את הטיול כך שיתחשב במזג האוויר (ולזכור שחורף בצפון קר וגשום יותר) וכן את שעות היציאה, ההגעה המשוערת למקום חנייה או מנוחה, שילוב אטרקציות והחזרה למקום הלינה או הביתה. בנוסף, חשוב ביותר לבדוק אם המסלול המתוכנן עובר בשטח אש צה"לי ולתאם מראש כניסה לשטח.

עוד דבר שכדאי מאד להקפיד עליו, אבל משום מה לא רבים חושבים על כך - כשיוצאים לטיול בשטח עם הג'יפ, לא די בביטוח החובה, אלא כדאי לוודא שיש גם ביטוח , המכסה תחומים הרלוונטיים במיוחד לטיול שכזה, כגון פגעי מזג אוויר וגניבה.

התכוננתם כהלכה, עשיתם הכל כמו שצריך, נסעתם רק בשבילים מסומנים ולא לקחתם סיכונים מיותרים ובכל זאת... הג'יפ נתקע. אבל צריך מוסך באמצע שומקום? לשם כך יש להצטייד מראש ברשימה של מוסכים מורשים לאורך, או בקרבת מסלול הנסיעה המתוכנן. כך, גם אם חלילה אירעה תקלה שאין ביכולתכם לפתור לבד, ניתן לטפל בה תוך זמן קצר ואתם תוכלו להמשיך בטיול ולחזור הביתה מלאי חוויות ועם רכב תקין.

טיולי ג'יפים סיפור הצלחה

טיול ג'יפים, טיול גיפים

כיצג הופכים טיול ג'יפים לסיפור הצלחה?
כיצד הופכים טיול גיפים לחוויה שתשאר בזיכרון לאורך זמן רב?

חברת היי הג'יפ היא בעלת ניסיון ויכולת להפוך טיול ג'יפים לחוויה בלתי נשכחת.
טיול גיפים של היי הג'יפ נבנה לפי אופי ורצון המטיילים.

אנו מציעים:

טיול ג'יפים ברחבי הארץ לקבוצות, יחידים וועדי עובדים במגוון אין סופי של מסלולים: משעתיים עד יום שלם עם ארוחות והדרכה מקצועית.
אירועים מיוחדים כמו ימי, מסיבות רווקים\ות, ברי מצווה ועוד.
הפקות המשלבות טיול גיפים, רומנטיקה, טבע, נוף וזוגיות, ליחידים ולקבוצות.
טיול ג'יפים בליל ירח ובזריחת השמש.

ניתן לשלב בין טיול ג'יפים לבין רכיבה על סוסים, סנפלינג ועוד אטרקציות ואקסטרים.
המסלולים היחודיים שלנו עוברים בנחלים, בעמקים, בהרים, בנופים קסומים ומרחבים שניתן להגיע אליהם רק בעזרתינו, צור קשר אתנו עכשיו על מנת להצטרף אתנו לחוויה מדהימה וחד פעמיים.

 

[Top]
היי הגיפ נייד 052-2500575