טיולי ג'יפים

"היי הג'פ"


נייד 052-2500575

 

 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


מונה: טיול ג'יפים,היכרות עם סביבתכם הקרובה? או גיחה לנישה מרוחקת ובלתי מוכרת?                                      


יש מי שגר באילת ולא הוציא את האף מחוץ לקיוסק המקומי; אנחנו נאתגר אותו עם הרי אילת, נתיבי חיי הלילה של הטורפים הניסתרים מעין, 10 דקות נסיעה מהקיוסק האמור.  ואם אתה אילתי שלא זכה לשזוף עיניו במרחביה המוריקים של רמת הגולן על ביתרוניה שופעי המים, זוג צבועים סמורי פרווה ויפהפיים, חזירי-בר חסרי מורא, שוורים חשדניים וזקורי קרן באחו הירקרק של רמת הגולן.
ויש טיולי ג'יפים בצפון: נחל שניר ההררי עטוי הצמחיה וסאון המים, נחל דן על מפליו ומימיו הצוננים קולחים בחופזה. נפנה מבט אל נופיו ניפים של הגליל התחתון, כגון איזור צפורי שהיתה אי אז לבו הרוחני הפועם של העם היהודי,  או גליל מערבי  - איזור מיבצר מונפורט, נחל בצת,  לחזות בגזעם האדום מדהים של קטלבים, לעקוב אחר נתיב שיירת יחיעם.  מאות מעינות רמות מנשה העניקו מימיהם לעיר הרומית קיסריה באמצעות אקוואדוקט בן 17 קילומטרים, רכיבה וארוחה בחוות דובי, בנתיב המעקף של פרעה בו הפתיע את ציבאות הכנענים המורדים.  בהרי ירושלים שופעים כרגע מעיינות עין-לימון ליד צובה, עין טייסים ואחרים. לא ניפסח על דרך בורמה שפרץ גברוש מבית אלפא לפריצת המצור על ירושלים. עמק האלה בו הביס דוד את גוליית הפלישתי הענק, ומשם יצאו ל"ה לוחמים לעזרת גוש עציון הנצור, ומצאו מותם על גבעה ליד הכפר צוריף; ברגעיהם האחרונים ניגמרה תחמושתם והשליכו אבנים על הערבים המיסתערים.
נגב,  מצפה רמון,   ים מלח, נחלי הדרום השוצפים לפתע באפיקיהם הרחבים. כולם מישתוקקים שתישזוף אותם במבטך ומחכים בהישתוקקות לפעימת גלגלי הי הג'יפ עליהם. בוא לחבור עם ארץ אבותיך היפה, עם טיולי ג'יפים היי הג'יפ.


 טיולי ג'יפים באילת.

כדי להגיע לטיולי ג'יפים שלנו באילת, אתם יוצרים קשר עם חברת היי הג'יפ באילת,הג'יפים שלנו יגיעו לקחת אותכם, מבית המלון באילת, בו אתם מתארחים,ויקחו אותכם לכיוון מסלולי הגיפים שלנו,המסלול המדברי שלנו באילת, בשמורת הרי אילת ,באזור הצפון מזרחי של העיר אילת.מסלול הגיפים,דרך נחל רודד,גבעות רודד,אזור ציר הנפט,מעבר ידידיה,קניון שחורת,ויש אפשרות עצירת  הג'יפים מול השקיעה המדהימה.נהגי הג'יפים שלנו, הם גם המדריכים המעולים של טיול גיפים שלכם באילת.טיול הגיפים,מתאים לכל הגילאים ולכל המשפחה,לילדים עד גיל 3, יש לקחת את הבוסטר, מהרכב הפרטי שלכם ולעבירו לג'יפ..בטיולי הג'יפים,אנחנו מוסיפים אטרקציות שונות ,באילת. כמו רכיבה על סוסים, באילת טיולי ג'יפיםסנפלינג ,בסביבות העיר אילת ארוחות בשריות, פויקה ,אסאדו,וגריל על האש ,של ג'יפאליה חברת הבת של היי הג'יפ.להזמנות 0522500575 להתראות יוסי והצוות

[Top]
היי הגיפ נייד 052-2500575