היי הג'יפ

טיולי ג'יפים לקבוצות ובודדים
גם למי שאין

נייד 052-2500575

 

 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


מונה:


יוסי הלפמן טיולי ג'יפים היי הג'יפ

אנחנו בחברת "היי הגיפ" נותנים לכם מענה לטיולים בכל אזורי ארץ ישראל.,באזור הצפון, הירדן ההררי, עין טינה ,ראש פינה, רמת הגולן, עמק יזרעל ,הגליל המערבי, הגלבוע, אזור יערות הכרמל ,וישובי הדרוזים. אוספיה, דלית אל כרמל, רמות- מנשה, וקיסריה טיולים היסטורים.  באזור שפלת- יהודה, דרך בורמה, עמק האלה ,תצפיות מתל עזקה, על הקרבות של דוד וגולית .תצפית על מסלול לוחמי הל"ה בדרכם לגוש עציון.ביקור ביקבים, השונים. בחוות תבלינים. נמשיך למדבר יהודה,טיולי גיפים בעין גדי, ים המלח, הערבה, נחל צין, ומצפה רמון. ולסיום רחצה בים האדום, ים סוף. והעיר אילת.בידנו הכלים, לגרום לכם הנאות רבות ושונות ,בכל אזור ואזור ,יחד עם חברת  היי הגיפ. נערוך סנפלינג היי שם במדבר. ארוחת צהרים סביב שולחנות, ומפות, במקום שלא חשבתם. רכיבה על סוסים, דהרה על גמלים, חליבת עיזים, כדור פורח, בתל ערד עוד ועוד כיד הדמיון של יוסי הלפמן מבעלי החברה. אז להתראות בשחקים והרבה אהבה.
 

יוסי הלפמן מבעלי טיולי ג'יפים  וטיולי שטח מותיקי הסיור בישראל

הנסיון של יוסי עוד מימי ילדותו בשדות הכותנה של קיבוץ יד מרדכי שם

נולד ושם למד לאהוב ולהכיר את השטח בטיולים רגלים וטיולי ג'יפים רבים

את שירותו הצבאי עשה יוסי בסירת שקד שם המשיך במסעות ג'יפים בכל

הארץ ובעיקר בדרום הערבה ובמדבר סיני חבריו הרבים מימי סירת שקד

מלוים אותו עד היום חלקם מדריכי  חלקם עוזרים בארוחות

האסדו,,בחבורה הנפלאה הזאת יש המספקים שירותים

נוספים. בעלי חוות סוסים מפעילי סנפלינג,ואומגה, טרקטורונים וכמובן

אירוח בצימר מההמם לאחר טיול גיפים בגולן למשל,

טיולי הג'יפים באילת,,מסלולי טיולי גיפים

בדרום,אטרקציות בכל הארץ מסעדות מומלצות צרו קשר 0522500575 יוסי

אם תקישו בגוגל את הצימוד "אטרקציות בצפון" תקבלו עשרות על גבי עשרות של אתרים המקבצים ומציעים שלל אטרקציות שניתןלבצע, בצפון הארץ. אחת האטרקציות הפופולאריות והנפוצות ביותר בצפון היא: טיולי ג'יפים. כל חברת ג'יפים מציעה קשת של טיולים, ברמות קושי שונות ואורך שונה.
אבל לפני שאתם קופצים על ההצעה הראשונהשאתם מקבלים,  חשוב לדעת מה לבדוק בחברת הטיולים בטרם סוגרים את הטיול. חשוב לבררמה הופך  מטיול חביב לטיול שאי אפשר לפספס.
אבל לפני שנגע בחשיבות התכנון, חובה להתעכב על בטיחות הג'יפים.  טיול גיפים טוב הוא, בראש וראשונה, טיול בטיחותי ואמין. לכן, כדאי לבדוק עם חברת הטיולים אודות בטיחות הג'יפים שלה. יש לזכור  לכל רכב מנועי ולכן יש להבהיר סוגיה זו עםחברת הטיולים.
קריטריון חשוב נוסף הוא תכנון המסלול. חברות טיולים רבות לא משקיעות בבחירת המסלול הנכון. הן "עוברות על סדרהיום" בתכנון המסלול. חשוב לבקש כי יתאימו לכם מסלול ספציפי אשר הולם הצרכים שלכם. למשל: אם אתם נוסעים עם ילדים, רצוי שהטיול לא יהיה אתגרי מדי. חברות כמו היי ג'יפ משקיעות מירב מרצן בתכנון המסלול, הכרתו וביצועו. המדריכים המנוסים יוצאים לשטח עלמנת להתוודא לתנאי השטח. המסלול הנכון והמתאים הוא אבן היסוד לטיול ג'יפים מעולה.
אבל כשאתם נוסעים לצפון ומחליטים כבר ללון בצימר , אל תסתפקו רק בטיול ג'יפים. נכון, זה חביב, נחמד ו מאוד מהנה, אבל בצפון ישנן  רבות אחרות שיספקו לכם חוויה כיפית ומהנה:
·    טיולי סוסיםהגרסא הקלילה יותר של טיול ג'יפים. לא אתגרי כמו  אבל בהחלט מהנה, לא פחות. ניתן לשלב בין טיוליםמשפחתיים, טיולי חברים או טיולים רומנטיים. רוב חוות הסוסים מציעים מגוון שלטיולים.
·    קיאקיםבעבר,  הקיאקים בכפר בלום היו המוכרים ביותר, לישראלי. היום ישנם קיאקים רבים בצפון ומסלולים כיפיים שניתן לעשות, בלייותר מדי טרחה